This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34308
€162.00

Dyqan me qira ne Zdrale

Postuar Oct 17, 2020 | Vizita: 85
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën e Tisazhit, Zdrale.
Dyqani ka sipërfaqe 40 m² dhe ndodhet buzë rruge.
Cilesite e dyqanit:
-ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit
-dyqani është i restauruar muajt e fundit
-është i shtruar me pllakë
-ka tavan gipsi.
Ambienti ka një banjo dhe ofrohet me qira bosh.
🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 13, 2020 tek Dyqan me qera
€250.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2020 tek Dyqan me qera
€82.00
Shkoder
Postuar Oct 14, 2020 tek Dyqan me qera
€202.00
Shkoder
Postuar Oct 19, 2020 tek Dyqan me qera
€285.00
Go to top