This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34309
€2.50

Ambient biznesi me qira në Unazen Perendimore

Postuar Oct 17, 2020 | Vizita: 73
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi ne Unazen Perendimore afer xhamise se Bektashinjeve , me nje sipërfaqe te pergjithshme prej 510m².
Ambienti eshte dy katesh dhe ka nje ndarje te tille:
Kati i I: eshte i ndare ne dy pjese me siperfaqe 80 m² dhe 30 m²
KatI i II: ka nje siperfaqe prej 400 m²
Cilesite e Ambjentit :
-eshte i gjithi i restauruar
-ka instalime elektrike te reje
-vetrante xhami
-aspirim ne kapacitet 300 persona
-ka 3 fazor
🏷ÇMIMI: 2.5 $/m²
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 19, 2020 tek Te ndryshme
€650.00
€406.00
Shkoder
Postuar Oct 26, 2020 tek Te ndryshme
€406.00
Go to top