This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34310
€570.00

Ambient biznesi me qira tek Spitali

Postuar Oct 17, 2020 | Vizita: 74
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit.
Ambienti ka sipëfaqe 60 m², e cila është e ndarë në dy ambiente.
Gjithashtu ka magazinë dhe një banjo.
Përpara ambientit ka një sipërfaqe të bollshme prej 40 m².
Jepet me qira vetëm ambient, pa përfshirë paisjet.
🏷Cmimi: 70’000 lekë/muaj
———————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€406.00
Shkoder
Postuar Oct 26, 2020 tek Te ndryshme
€406.00
Shkoder
Postuar Oct 28, 2020 tek Te ndryshme
€285.00
Go to top