This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34336
€28,000.00

Apartament 2+1 në shitje tek Arra Madhe

Postuar Oct 29, 2020 | Vizita: 331
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek Arra Madhe, rruga Cekej. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e parë (I).
Përbëhet nga:
– salloni
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– oborr 40 m2
Apartamenti ofrohet në shitje i pamobiluar, është ndertesë e vjetër .
🏷ÇMIMI: 28'000€
—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€66,000.00
Shkoder
Postuar Oct 29, 2020 tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
Shkoder
Postuar Oct 29, 2020 tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
€59,000.00
Go to top