This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34337
€44,400.00

Apartament 2+1 per shitje në Rus

Postuar Oct 29, 2020 | Vizita: 242
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje dy apartamente 2+1 në Rus. Apartamentet kanë sipërfaqe 111 m² dhe ndodhen në katin e shtatë (VII).
Përbëhet nga:
– salloni
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– dy banjo
– një ballkon
– ashensor në funksion 24 orë .
Cilësitë e apartamenteve: – është i shtruar me pllakë cilësore – dritare duralumini . Apartamenti ofrohet në shitje i pamobiluar
🏷ÇMIMI: 44'400 €
—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€28,000.00
€59,000.00
€32,300.00
Shkoder
Postuar Nov 06, 2020 tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Go to top