This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34339
€122.00

Apartament 1+1 me qira në Tophane

Postuar Oct 30, 2020 | Vizita: 161
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Qinari ne Tophane. Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin e (I) te banimit.
Përbëhet nga:
– sallon
– kuzhinë
– një dhomë gjumi
– një banjo
–një ballkon
🏷ÇMIMI:15'000L/muaj
————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top