This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34340
€122.00

Dyqan me qira ne Tophane

Postuar Oct 31, 2020 | Vizita: 114
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 67 m² të ndodhur tek Qinari ne Tophane
Dyqani ndodhet në katin e parë, buzë rrugës që e bën lehtësisht të dallueshëm.
Vetrata e xhamit gjithashtu jep çasjen e duhur për reklamimin e dyqanit.
Dyqani eshte i shtruar ne pllake dhe ka një banjo
🏷ÇMIMI: 15'000lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 28, 2020 tek Dyqan me qera
€244.00
Shkoder
Postuar Oct 28, 2020 tek Dyqan me qera
€244.00
Shkoder
Postuar Nov 21, 2020 tek Dyqan me qera
€323.00
Shkoder
Postuar Nov 25, 2020 tek Dyqan me qera
€323.00
Go to top