This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34371
€1.00

Shitet Toke ne hyrje te Shkodres

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 323
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Mundesi e arte investimi.
📐Toke me siperfaqe 23 dynym.
📍 E pozicionuar ne hyrje te Shkoder, lagjen Bahcallek.
📍Siperfaqja e konsiderueshme dhe pozicioni strategjik ben qe toka te mund te shfrytezohet per ndertime me qellim biznesi si hotel, restorant, kompleks.
Per detaje kontaktoni ne
▪️DM 📩
▪️Instagram ⬇️
https://instagram.com/supreme_agency_?igshid=1u8akjwf1l1ld
▪️ ☎️ 069 95 38 343
▪️Rezervoni takim ne zyren tone nga ora 9⁰⁰-21⁰⁰, adresa Ura Dervishbeg, Rruga Daut Borici.

Supreme Agency

User since: Nov 14, 2020
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€31,500.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€55,000.00
€75,000.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€100,000.00
Go to top