This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34378
€24,200.00

Tokë në shitje në Vrakë , Boriç i madh

Postuar Nov 17, 2020 | Vizita: 49
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe te pergjithshme prej 4850 m² dhe me adrese: Vrake,Boric i Madh. Toka gëzon dokumentacion të rregullt.
🏷ÇMIMI: 3’000’000 lekë
————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 23, 2020 tek Toke ne shitje
€100,000.00
Shkoder
Postuar Nov 23, 2020 tek Toke ne shitje
€48,800.00
Shkoder
Postuar Oct 22, 2020 tek Toke ne shitje
€65,000.00
Shkoder
Postuar Oct 23, 2020 tek Toke ne shitje
€50,000.00
Go to top