This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34380
€67,750.00

Apartament 2+1 per shitje në rrugen ''Kole Heqimi''

Postuar Nov 19, 2020 | Vizita: 76
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje nje apartament 2+1 me adrese:Rruga ''Kole Heqimi''. Apartamenti ka një sipërfaqe te pergjithshme prej 135m² dhe ndodhet në katin e trete (III) te banimit.
Përbëhet nga:
– salloni
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– banjo
– ballkon
🏷ÇMIMI: 8'400'000 Leke
—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 27, 2020 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Shkoder
Postuar Oct 27, 2020 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
€66,000.00
Shkoder
Postuar Oct 29, 2020 tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
Go to top