This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34384
€162.00

Apartament 1+1 me qira tek Ura Dervishbeg

Postuar Nov 21, 2020 | Vizita: 34
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 60 m² dhe ndodhet në katin e (II) te banimit.
Përbëhet nga:
– sallon
– kuzhinë
– një dhomë gjumi
– një banjo
Apartamenti ofrohet me qera i mobiluar
🏷ÇMIMI:20'000L/muaj
————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€300.00
€145.00
€270.00
Shkoder
Postuar Nov 26, 2020 tek Apartamente me qera
€204.00
Go to top