This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #34446
€145,000.00

Shtepi private 2-kateshe per shitje ne Xhabije

Postuar Jan 31, 2021 | Vizita: 382
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe me:
Adrese: 📍Xhabiej
Sipërfaqe:📏 100m²
Shtëpia perbehet nga:
– 🛋dy sallone
– 🍴 dy kuzhina
– 🛌kater dhoma gjumi
– 🚽dy banjo
– 🌅 ballkon
Shtepia ka papafingo dhe oborr 50m²
💶ÇMIMI: 145'000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Shtepia ne shitje
€145,200.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Shtepia ne shitje
€68,550.00
€81,300.00
€56,100.00
Go to top