This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34455
€60,000.00

Shitet apartament 2+1 brenda Unazes se Vogel.

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 370
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne rrugen Bardhyl. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo me dritare, dhe nje aneks. Apartamenti ndodhet ne katine 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti ka nje orientim shume te mire nga Jugu dhe Perendimi cka i mundeson qe te kete nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte ne nje gjendje mjaft te mire fizike pasi i eshte bere nje rikonstruksion paraprak para pak vitesh. Pallati ka nje pozicionim mjaft te mire pasi ndodhet ne unazen e vogel te Tiranes dhe ka nje akses te disa anshem levizjeje ne varesi te nevojave te bleresit. Zona eshte mjaft e kerkuar cka perben nja avantazh te rendesishem per ata qe mund te jene te interesuar per ta perdorur per investim pasi prona ne cdo kohe eshte e kerkuar per qera. Cmimi eshte i negociueshem.

Per me shume prona na vizitoni ne faqen tone www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€35,000.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
€49,500.00
Go to top