This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34456
€198,000.00

Super papafingo per shitje ose qira ne zonen e Freskut!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 278
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ose jepet me qira papafingo super moderne ne zonen e Freskut. Prona ndodhet ne nje ndertim te ri mjaft cilesor te ndertuar se fundmi dhe ka nje siperfaqe prej 225m2. E konceptuar ne formen e nje dublex ku kombinimi i elementeve te ndricimit modern me xhamin, metalin dhe drurin e bejne ate nje prone mjaft elegante dhe atraktive. Kati i siperm eshte dizenjuar per nje dhome gjumi matrimoniale en suite, mjaft komode dhe te ndricuar. Kati i poshtem perbehet nga 2 dhoma gjumi te arreduara me mjaft finese te cilat lidhen mes tyre dhe hollin kryesor nepermjet nje ballkoni dhe verande rrethuese, cka e bejne apartamentin mjaft funksional. Soxhorno e arreduar me mjaft stil ka nje lartesi te admirueshme 5 m duke ofruar nje kubature te bollshme, te cilen nuk e ofrojne pronat e tjera ne kryeqytet. Ambienti eshte ideuar dhe dizenjuar nga arktiekt profesionist duke krijuar harmonine mes disa elementeve ku kuzhina moderne lidhet me ambjentin e qendrimit dhe nje verande to bollshme nepermjet nje dalje te dyfishte, nga ku mund te shijosh qetesine, relaksin dhe freskine qe vetem kjo zone mund ta ofroje. Nga veranda mund te shijoni nje pamje mjaft piktorekse te zones rrethuese. Orientimi Jug-Lindje-Perendim i jep mundesine e ndricimit natyral ne cdo moment te dites. Instalimi i sistemit qendror ngrohje-ftohje, por edhe oxhaku funksional me dru, i japin edhe me shume vlere kesaj prone duke e bere te pershtatshme per te gjitha stinet. Zgjidhni kete prone dhe shijoni relaksin dhe qetesine, larg zhurmave, ndotjes dhe stresit te qendres se kryeqytetit. E ndodhur ne nje rezidence private me akses vetem per banoret, kjo prone ofron privatesine e nevojshme per vete dhe familjaret tuaj. Stresi i trafikut, aksidentet apo pasiguria minimizohen duke zgjedhur kete prone. Per cdo klient qe i ka mundesite financiare kjo papafingo nuk mund te jete deshire por domosdoshmeri per ta pasur. Prona shitet e mobiluar! Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Na vizitoni ne faqen tone www.homeplus.al per me shume prona.

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,390.00
€1,600.00
Shkoder
Postuar Feb 18, 2021 tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
€56,000.00
Go to top