This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34457
€160,000.00

Shitet apartament ne Qender!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 311
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri mes pazarit te ri dhe prokurorise se pergjithshme. Apartamenti ndodhet ne kat te 8 dhe ka siperfaqe 123 m2. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe ka nje planimetri mjaft funksionale. Orientimi Jug - Perendim e ben ate te ndricuar gjate gjithe kohes. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi; 1 dhome ndenje; 2 banjo dhe nje ballkon me hapesire dhe pamje mjaft te mire. Prona eshte me certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni.

Te gjitha pronat jane te listuara ne faqen tone www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
€42,300.00
€30,000.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Apartamente ne shitje
€39,030.00
Go to top