This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34458
€78,000.00

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 341
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament tek zona e 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne kat 5 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto prej 85m2. Apartamenti eshte me orientim nga Lindja. Apartamenti eshte rikonstruktuar teresisht se fundmi dhe ka gjendje mjaft te mire. Aktualisht pallati eshte ne faze aplikimi per vendosje ashensori. Cmimi eshte i negociueshem. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Na vizitoni ne faqen tone www.homeplus.al per te pare te gjitha pronat tona.

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€98,000.00
€57,000.00
Tirane
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Tirane
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente ne shitje
€115,000.00
Go to top