This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #34459
€1,000.00

Jepet kapanon me qera ne Autostraden Tirane-Durres!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 253
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet magazine me qera ne autostraden Tirane - Durres, prane City Park. Magazina eshte ne formen e kapanonit dhe ka nje siperfaqe 1000m2. Ka dalje direkt ne rruge kryesore dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti. Na kontaktoni per me shume informacion. Cmimi eshte Okazion!

Na vizitoni ne faqen tone www.homeplus.al per te gjitha pronat tona te listuara!

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€110,000.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Te ndryshme
€160.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Te ndryshme
€2,000.00
€300,000.00
Go to top