This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #34460
€500.00

Jepet ambjent per zyra me qera prane Ministrise se Jashtme.

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 252
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet ambjent zyre me qera prane ministrise se puneve te jashtme. Zyra ndodhet ne kat 7 ne nje pallat te ri. Zyra ka nje siperfaqe prej 140m2 dhe perbehet nga 3 dhoma + kuzhine + 2 ballkone + 2 koridore. Pallati eshte i ri dhe shume cilesor, me ashensor. Orientimi nga Lindja.

Na vizitoni ne faqen tone www.homeplus.al per te pare te gjitha pronat tona!

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 31, 2021 tek Zyre me qera
€5,500.00
Tirane
Postuar Jan 31, 2021 tek Zyre me qera
€1,050.00
Go to top