This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34461
€1,500.00

Jepet ambjent komercial me qera!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 270
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet ambjent komercial me qera. Ambjenti ndodhet ne nje aks kryesore cka e ben biznesin shume te dallueshem nga klientet e interesuar. Ambjenti ka nje siperfaqe gjurme 200m2 dhe eshte e perbere nga 2 kate. Ambjenti eshte shume i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti pasi ka nje vizibilitet te larte, ka nje hapesire shume te pershtatshme parkingu per stafin dhe klientet dhe pervec pjeses se showroom apo magazines ka ne dispozicion edhe embjente suplementare per zyrat dhe administraten. Shume i pershtatshem per klinika, magazina, showroom, pike shitje etj. Na kontaktoni per me shume informacion apo nje vizite ne prone.

Na vizitoni ne faqen tone www.homeplus.al per te pare te gjitha pronat tona!

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Dyqan me qera
€350.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Dyqan me qera
€250.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Dyqan me qera
€82.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Dyqan me qera
€202.00
Go to top