This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia me qera  »Postime #34462
€800.00

Vile me qera ne Myslym Shyri!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 853
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet vile 2 kate me qera ne zonen e Myslym Shyri. Vila perbehet nga 8 ambjente dhe eshte e pershtatshme per banim ose per zyra. Ka akses ne rruge kryesore dhe ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem. Ka ambjent kuzhine dhe 2 tualete. Ka nje hapesire oborri i cili mund te perdoret si hapesire per parkim automjeti. Me heret ka funksionuar per zyra. Na kontaktoni per me shume informacion ose per nje vizite ne prone.

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Shtepia me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Shtepia me qera
€700.00
€150.00
€600.00
Go to top