This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34464
€1,200.00

Lokal me qira!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 247
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet lokal me qira ne Rr. Mine Peza, prane prokurorise se Tiranes. Lokali eshte ne aktivitet prej vitesh por ka nevoje per investim. Lokali ka funksionuar si bar-kafe dhe qender lojrash per femije. Lokali ka nje siperfaqe te brendshme 115m2, ku 75m jane ne funksion te barit dhe 40m ambjent per lojra. Gjithashtu lokali ka nje siperfaqe te jashtme verande prej 259m prone private dhe ka avantazhin qe eshte e perjashtuar nga taksat bashkiake. Lokali ndodhet ne nje pozicion te lakmueshem prane rruges kryesore. Cmimi eshte i negociueshem!

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Dyqan me qera
€122.00
Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Dyqan me qera
€122.00
Tirane
Postuar Feb 25, 2021 tek Dyqan me qera
€1,500.00
Shkoder
Postuar Feb 19, 2021 tek Dyqan me qera
€179.00
Go to top