This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre ne shitje  »Postime #34465
€112,000.00

Zyre per shitje ne Rr. Myslym Shyri!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 316
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ambient zyre ne zonen qendrore te Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne nje qender multifunksionale biznesi. Siperfaqe neto 34m2 dhe e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si zyre, klinike, studio, qender estetike, etj. Ambjenti shitet vetem sa ka siperfaqe neto dhe nuk ka siperfaqe te perbashketa. Ambienti eshte dhene me qera dhe ka patur klientele te vazhdueshme gje e qe ben mundesi te mire investimi! Na kontaktoni per me shume detaje.

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Jan 31, 2021 tek Zyre ne shitje
€83,000.00
Go to top