This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34467
€98,000.00

Apartament ne shitje prane kompleksit Dinamo!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 298
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne afersi te kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 93.6 m2 dhe ka ne perberje 2 dhoma gjumi; 1 dhome ndenje dhe ambjent gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete fare prane liqenit si dhe me akses ne akset kyesore ne drejtim te TEG, Unazes se Re, Komunes se Parisit, Unazes se vogel, Qendres etj. Zona eshte nder me te kerkuarat ne Tirane cka e ben ate mjaft te pershtatshme si per banim ashtu edhe per investim. Me certifikate pronesie.

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€68,900.00
€1,390.00
€1,600.00
Shkoder
Postuar Feb 18, 2021 tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Go to top