This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34468
€57,000.00

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Tufines!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 387
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament me planimetri 2+1 ne zonen e Tufines. I vendosur ne kat te 3 ne nje pallat te ri me punime cilesore. Siperfaqja e apartamentit eshte 112.5m2 dhe ka nje planimetri mjaft funksionale, ku dhoma e ndenies eshte mjaft e bollshme. Apartamenti ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Me certifikate pronesie. Na konaktoni per te vizituar pronen.

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€900.00
€1,390.00
€1,600.00
€900.00
Go to top