This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34469
€125,000.00

OKAZION per shitje Papafingo !

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 315
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet papafingo ne zonen e Yzberishtit. Papafingo ka nje siperfaqe te brendshme prej 130m2 dhe nje siperfaqe verande prej 350m2. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno te bollshme, 2 banjo. Papafingo ndodhet ne nje pallat te ri, ne nje zone ne zhvillim. Pallati ndodhet ne nje pozicion mjaft te pershtashem pasi kufizohet nga rruga Besim Alla, Rruga e Kombinatit, Rr e Qelqit, Rr 3 Deshmoret (Yazberisht) dhe ne nje distance te shkurter nga Bulevardi i ri qe lidhet me Unazen e Re. Veranda ka nje siperfaqe te admirueshme prej 350m2 cka krijon nje mundesi te arte per ata qe duan te investojne pasi ka mundesi zgjerimi te hapesires se banueshme me nje siperfaqe prej 2 ose me shume apartamentesh. Per ata qe duan te investojne kjo papafingo ofron edhe mundesine e bashkimit me nje papafingo tjeter ngjitur duke krijuar nje siperfaqe totale investimi dhe zhvillimi prej 1150m2. Prona eshte me hipoteke. Per me shume detaje na kontaktoni.

Cmimi eshte i negociueshem!

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€56,000.00
€23,000.00
Shkoder
Postuar Feb 19, 2021 tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Go to top