This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34470
€115,000.00

Shitet papafingo - OKAZION!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 335
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet papafingo ne zonen e Yzberishtit. Papafingo ka nje siperfaqe neto 115m2 dhe nje siperfaqe verande prej 800m2 e cila mund te jete mundesi e mire investimi. Papafingo ndodhet ne kat te 9 dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenie, 1 tualet. Pallati eshte i ri, me punime cilesore dhe i lokalizuar ne nje zone ne zhvillim. Pozicioni i pallatit eshte mjaft pershtashem pasi kufizohet nga rruga Besim Alla; rruga e Kombinatit, Rr e Qelqit, Rr 3 Deshmoret (Yzberisht) dhe ne nje distance te shkurter nga Bulevardi i ri i cili te lidh me unazen e Re. Per ata qe duan te investojne kjo papafingo ofron mundesine e bashkimit me nje papafingo tjeter ngjitur cka krijon nje siperfaqe totale investimi dhe zhvillimi prej 1150m2. Prona eshte e pajisur me hipoteke. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Cmimi eshte i negociueshem!

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top