This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34471
€110,000.00

Apartament 2+1 ne Vasil Shanto

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 290
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne Bllokun Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe te brendshme neto prej 121m2. Apartamenti eshte i pajisur me hipoteke. Apartamenti eshte i pozicionuar me orientim nga Jugu dhe Perendimi cka e ben ate te ndricuar gjate gjithe dites. Pallati eshte ndertim i vitit 89 dhe nuk ka siperfaqe te perbashketa. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma te bollshme gjumi secila me dalje ne ballkon; 1 dhome ndenje me nje ambjent gatimi dhe aneks; 2 banjo nga te cilat njera eshte me dritare dhe nje ballkon te gjere. Cmimi i apartamentit eshte poshte vleres se tregut per zonen. Pervec siperfaqes se brendshme te apartamentit ne cmim eshte e perfshire edhe nje super verande me siperfaqe prej 123m2 e cila mund te bashkohet ne menyre mjaft funksionale me apartamentin per te krijuar nje dublex me nje siperfaqe totale prej 244m2. Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€57,000.00
Tirane
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Tirane
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente ne shitje
€115,000.00
€174,000.00
Go to top