This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34472
€450.00

Apartament 2+1 me qira ne Rr Kavajes (Qender)

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 303
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne K6 te nje pallati te ri. Prona ndodhet ne Rrugen e Kavajes fare prane qendres cka e ben ate mjaft te keruar. Apartamenti jepet i mobiluar. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi; 1 dhome ndenje; 2 banjo njera nga te cilat eshte me dritare. Pallati eshte ndertim i ri dhe me punime shume cilesore. Na kontaktoni per te vizituar pronen.

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente me qera
€204.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente me qera
€200.00
€162.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente me qera
€204.00
Go to top