This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #34473
€85,000.00

Shitet shtepi ne fshat!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 248
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet shtepi private ne fshat. Shtepia ndodhet ne Peze Helmes ne nje distance te shkurter nga ura e Beshirit. Zoan eshte mjaft afer Tiranes cka e ben ate mjaft te kerkuar sidomos per ata qe kerkojne nje shtepi te dyte fshati. Shtepia eshte e re, e ndertuar vitet e fundit dhe eshte e pajisur me certefikate pronesie. Shtepia ka nje siuperfaqe ndertimi prej 138,2m2 dhe ka nje siperfaqe trualli prej 500m2. Shtepia eshte me dalje ne rruge dhe ne nje distance prej 100m nga aksi rrugor kryesor. Shtepia eshte e ngritur 1,5 m nga toka cka eviton cdo lageshti te mundshme dhe eshte e projektuar per ndertimin e katit te dyte i cili lidhet me ane te shkalleve te jashtme. Shtepia eshte e pajisur me furnizim uji te dyfishte me pus dhe me rrjetin e ujesjellesit te UKT. Ne planimetrine e brendshme shtepia ka ne perberjen e saj nje parahyrje holl plus anex mjaft te bollshme; 1 korridor; 2 dhoma gjumi; 1 dhome ndjenje; 2 banjo dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per nje vizite ne prone ose per me shume informacion. Prona mund jepet dhe ne formen e shkembimit me nje apartament ne vlere te njejte ne Tirane.

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Shtepia ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Shtepia ne shitje
€145,200.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Shtepia ne shitje
€68,550.00
€81,300.00
Go to top