This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34475
€348,750.00

Truall prane TEG!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 291
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet siperfaqe trualli prane qendres tregtare TEG ne nje distance prej 800m. Siperfaqja e truallit eshte 2250 m2 dhe eshte me certifikate pronesie.Toka eshte e rrethuar me mure betoni dhe taracim, e mbjelle me peme dekorative si pishe, manjola etj. dhe eshte gati per tu ndertuar. E pajisur me te gjithe infrastrukturen e nevojshme si uje dhe drita. Zona eshte mjaft e qete dhe ka nje fushepamje shume relaksuese ne drejtim te TEG. Zona eshte mjaft e kerkuar dhe elitare. Na kontaktoni per me shume informacion.

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 31, 2021 tek Toke ne shitje
€50,450.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€65,000.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€50,000.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€250,000.00
Go to top