This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34476
€155,000.00

Shitet shtepi private me toke ne Gjirin e Lalzit!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 270
Zona: Durres
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet shtepi private me toke ne gjirin e Lalzit. Shtepia dhe toka jane me certifikate pronesie. Siperfaqja e truallit eshte 2000m2. Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme 90m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi; 1 dhome ndenje dhe 1 tualet. Shtepia ka akses te drejteperdrejte ne rruge. Prona eshte ndertuar ne nje pozicion qe nuk mban lageshtire por ka nevoje per ristrukturime. Me orientim nga Lindja dhe e ndricuar gjate gjithe dites. Per ata qe deshirojne nje prone ku te shijojne natyren e qete dhe pasterine kjo eshte nje mundesi shume e mire investimi. Prona ndodhet ne nje zone te banuar por jo te mbipopulluar. Plazhi ndodhet ne nje distance jo me shume se 300m. Ne distance te shkurter mund te aksesohen, baret, restorantet, dyqanet dhe supermarketi (Eco Market). Ne proces eshte dhe zhvillimi i korridorit te autostrades duke rritur vleren e prones ne perspektive . Per personat e interesuar per zhvillim projektesh mund te ofrohet shtese per blerje ne siperfaqen e truallit. Ndertimi i nje kompleksi kabinash pushimi mund te jete nje mundesi shume e mire investimi. Na kontaktoni per me shume informacion.

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€250,000.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€321,000.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€260,000.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€25,000.00
Go to top