This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34478
€219,300.00

OKAZION! Apartament ne shitje tek residenca "Lake View"!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 476
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek residenca "Lake View" blloku perballe liqenit artificial. Apartamenti ndodhet ne kat te katert dhe ka nje siperfaqe prej 135,1 m2. Apartamenti eshte ne faze te avancuar te punimeve. Apartamenti ndodhet ne Kat te 7 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi; 1 dhome ndenje; 2 tualete dhe verande. Apartamenti ka orintim nga Pernedimi. Ndertuar përballë liqenit piktoresk artificial të Tiranës, "Lake View" po merr formë për të krijuar një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbime të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri. Çdo detaj i projektit rezidencial "Lake View " i është dedikuar banorëve dhe familjareve te tyre. Apartamentet "Lake View" ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara. Vetëm banorët dhe të ftuarit e tyre kanë akses tek rezidencat ndërkohë që katet për shërbime tregtare dhe zyra kanë hyrje të veçanta. Njëkohësisht, rezidentët do të mund të shfrytëzojnë hapësirat e mëdha të holleve dhe kutitë postare të personalizuara në të gjitha strukturat e banimit. Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve. Cmimi eshte i negociueshem. Per me shume detaje na kontaktoni!

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top