This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34479
€90,000.00

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane te Re!

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 245
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Tiranes se Re. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te ndertuar vitet e fundit. Orientimi nga Jugu e ben ate mjaft te ndricuar dhe te ngrohte gjate gjithe kohes. Planimetria mjaft funksionale dhe 100% e siperfaqes eshte e shfrytezueshme. Ne perberje te apartamentit jane 1 dhome gjumi; 1 dhome ndenje; 1 tualet; 1 korridor dhe 1 ballkon. Dritaret jane plastike dhe dopio xham. Ngrohja dhe ftohja behen me kondicioner. Kompleksi eshte i ri dhe ka punime shume cilesore, gjithashtu ka nje administrim mjaft profesional ne aspektin e mirembajtjes teknike, pastertise dhe sigurise. Ambjentet si ato te brendshmet jane te ndricuara me drite natyrale, ndersa kujdes i eshte kushtuar gjithashtu edhe atyre te jashtme ne mirembajtjen, pastertine dhe gjelberimin. E gjithe zona perreth eshte e sistemuar dhe ka akes ne te gjitha sherbimet e nevojshme si supermarkete, farmaci, banka, linja te transportit publik, kopshte e shkolla publike e private (Petro Nini, Fenix, Montesori etj). Kompleksi ndodhet ne nje distance shume te shkurter me Stadiumin Dinamo, Bllokun, parkun e Liqenit, teatrin Turbina dhe ndodhet ne krah nga drejtimi qe te nxjerr tek TEG dhe Unazen e Re. Kompleksi ka akses per automjetet ne disa drejtime si Rr. Sami Frasheri, Rr. e Kosovareve Rr. Sulejman Delvina, Unaza e madhe. Mundesi per blerje parkingu ose marrje me qera. Zona ne te cilen eshte apartamenti eshte nga me elitaret dhe te kerkuarat per momentin. Apartamenti eshte i pershtatshem si per banim ashtu edhe per biznese te ndryshme si klinike, studio, zyre etj, pasi kompleksi ndodhet ne lokacion primar dhe eshte shume i prezantueshem, ne te operojne shume ambjente te tilla biznesi. Per ata qe duan ta kene si investim per qera, ky eshte nje investim i garantuar pasi ka kerkesa gjate gjithe kohes per ambjente me qera ne ate zone dhe cmimi mesatar i qerase per apartamente te tilla varion nga 400- 500 euro/muaj. Ne cmim perfshihet edhe mobilimi cka perben nje bonus per bleresin. Na kontaktoni per nje vizite ne prone ose per me shume prona vizitoni faqen tone www.homeplus.al

Per te pare te gjitha pronat tona na vizitoni ne faqen tone: www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,600.00
€1,600.00
Go to top