This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34495
€220.00

Apartament 2+1 me qira tek Kinema ''Millenium''

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 347
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me
Sipërfaqe:📏 130m² ne katin e shtate(VII) banim
Adresë: 📍 Pallati tek Kinema ''Millenium'',Shkoder
Përbëhet nga:
– 🛋salloni,
–🍴 kuzhina
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽banjo
–🌅ballkon
Ka kondicioner ne sallon dhe ne nje dhome gjumi
Leshohet me qera i mobiluar
💶ÇMIMI: 220 €/muaj
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top