This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34496
€1,390.00

Shitet apartamenti 1+1 në qendër të Tiranës tek Rezidenca Evis.

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 362
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Rezidenca Evis me vendodhje strategjike vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës është mundësi shumë e mirë investimi për banim apo dhe për biznesin tuaj. Apartamenti 1+1 me sipërfaqe 59 m2 i ndodhur në katë të katërt është i organizuar në kuzhinë dhe dhomë ndenje si një hapësirë e vetme e konsiderueshme, dhomë gjumi dhe tualeti., me cimim okazion 1390 €/m2. Disa nga pikat kyce të cilësisë së lartë të ndërtimit të Rezidencës Evis janë : fasadë e ventiluar me polisterol, dritare plastike termike me dopio xham me gaz argon, certifikat energjie për konsum të reduktuar dhe sistem kondicionimi MultiSplit. Të gjitha këto facilitete e bëjnë Rezidencën Evis zgjedhjen tuaj ideale.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 800
Email : info@inovest.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,600.00
Tirane
Postuar Feb 06, 2021 tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
€900.00
Go to top