This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34505
€1,390.00

Shitet apartmamenti 2+1 afër qendrës tek Rezidenca Evis.

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 291
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Vendodhja strategjike vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës dhe cilësia e lartë e ndërtimit e bën Rezidencës Evis një mundësi shumë të mirë investimi për tu dhënë me qera ose për ta kthyer apartamentin tuaj në zyrë. I lokalizuar në katin e dytë të rezidencës me sipërfaqe 109.60 m2 me cmim preferencial 1390 €/m2. Apartamenti 2+1 organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe një ballkon në të cilin ka akses dhoma e ndenjes dhe dy dhomat e gjumit. Bli apartamentin tek Rezidenca Evis dhe investo për një të ardhme të sigurt në botën e biznesit dhe jo vetëm.
Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 800
Email : info@inovest.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

€62,400.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
€66,000.00
Go to top