This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34510
€1,390.00

Shitet apartamenti 1+1 pranë qendrës, tek Rezidenca Evis.

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 276
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Rezidenca Evis, 5 minuta larg “Sheshit Skënderbej”, përballë Gjimnazit “Sami Frashëri” shet apartamentin 1+1 të lokalizuar në katë të dytë me sipërfaqe 80.50 m2 dhe cmim 1390 €/m2. Apartamenti organizohet në dhomë ndenje dhe kuzhinë si një hapsirë e vetme, dhomë gjumi, tualeti me sistem ajrimi dhe ballkoni që mund ta ktheni në oborrin tuaj., Rezidenca Evis ka një orientim perfekt ndaj diellit dhe drites, hapësirat e apartamenteve janë organizuar në mënyre të tillë që të optimiziojnë sipërfaqet dhe të ofrojnë komoditet.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 800
Email : info@inovest.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top