This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34519
€1,390.00

Shitet apartamenti 1+1 pranë qendrës tek Rezidenca Evis.

Postuar Feb 25, 2021 | Vizita: 237
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
E lokalizuar në rrugën e “Barrikadave” Evis është një mundësi perfekte investimi. Rezidenca Evis shet apartamentin 1+1 e lokalizuar në katin e tretë me sipërfaqe 54.30 m2 + verandë dhe cmim preferencial 1390 €/m2. Apartamenti organizohet me korridor në hyrje, dhomë ndenje dhe kuzhinë si një e vteme, dhomë gjumi, tualeti dhe veranda me hapësira të mëdha. Vendodhoja strategjike në zemër të Tiranes, cilësia e lartë e ndërtimit me : certifikatë energjie për konsum të reduktuar, fasadë e termoizoluar, ndarje e mureve të brendshme me material izoluese akustik, materiale elektrike dhe hidrualike me jetëgjatësi maksimale, pajisje sanitare Sospesa, sistem kondicionimi MultiSplit, dritare me profil alumini termik e dopio xham, larmi zgjedhjesh për rifiniturat e brëndshme., e bëjnë Rezidencën Evis zgjedhjen ideale për banim por dhe një mundësi perfekte investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 800
Email : info@inovest.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,600.00
€900.00
€1,390.00
€1,600.00
Go to top