This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34522
€350.00

Apartament 2+1 me qira tek Teatri “Migjeni”

Postuar Mar 30, 2021 | Vizita: 254
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me:
Adresë: Pallati i ri tek Teatri "Migjeni",Shkoder.
Sipërfaqe: 108 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).
Përbëhet nga:
– sallon
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– banjo
– dy ballkone
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini –dhomat janë të mobiluara . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar
ÇMIMI: 350 €/muaj
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
+355676666765
ose
sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente me qera
€250.00
Go to top