This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34546
€22,000.00

Toke per shitje ne Dobrac

Postuar Feb 23, 2021 | Vizita: 262
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me:
Sipërfaqe:📏 3300 m²
Adrese:📍 Pompa në Dobraç, në periferi të qytetit të Shkodrës
– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi
private,objekti etj
– Ndodhet ne një zonë të qetë,larg smogut dhe zhurmes
💶ÇMIMI: 2'700'000 leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€55,000.00
€75,000.00
Shkoder
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€100,000.00
Tirane
Postuar Feb 25, 2021 tek Toke ne shitje
€348,750.00
Go to top