This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34653
€1,600.00

Në shitje apartamenti 2+1 pranë Liqenit të Thatë.

Postuar Feb 23, 2021 | Vizita: 41
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Me pamje mahnitëse nga Parku i Liqenit ky projekt shet apartamentin 2+1 me sipqërfaqe 127.46 m2, i ndodhur në katin e dytë dhe me cmim preferncial 1600 €/m2. Me interior perfekt apartamenti është i organizuar me korridor, gardërobë, dy dhoma gjumi me dritare, kuzinë + dhomë ndenje, dy tualete me driatre dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. Me cilësi të lartë dhe bashkohore ndërtimi dhe prani të lartë sigurie, gjelbërimi e bëjnë këtë projekt më të kërkuarin në qytet.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 800
Email : info@inovest.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

€212,500.00
€219,300.00
€90,000.00
Go to top