This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34656
€900.00

Shitet apartamenti 2+1 tek Projekti Ali Demi.

Postuar Feb 23, 2021 | Vizita: 59
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Projekti Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 107.44 m2, i loklalizuar në katin e katërt dhe me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Apartamenti është i organizuar me korridor, dy dhoma gjumi, dhomë ndenje + kuzhinë, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e gjumit dhe ajo e ndenjes. Projekti Ali Demi ka menduar dhe për komoditetet e banorëve duke i kushtuar në katin përdhe të gjitha shërbimet si : supermarket, farmaci, bar-restorant, klinikë mjekësore etj. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

Email : info@inovess.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

€1,390.00
€900.00
€900.00
Go to top