This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34669
€89,500.00

Apartament 2+1 në shitje, ne Shkoder

Postuar Feb 23, 2021 | Vizita: 59
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Rruga e Gurakuqve ,Shkoder
📏Sipërfaqe: 102.4 m², kati III
Përbëhet nga:
–sallon dhe kuzhine
–dy dhoma gjumi
– dy banjo
–ballkon
ÇMIMI: 89'500 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente ne shitje
€1,380.00
Tirane
Postuar Feb 25, 2021 tek Apartamente ne shitje
€900.00
€30,000.00
€1,380.00
Go to top