This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34670
€89,500.00

Apartament 2+1 në shitje ne Sarreq, Shkoder

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 194
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
Adresë:Sarreq, ish-Shtepia e Pionierit ,Shkoder
Sipërfaqe: 98.75 m², kati III
Përbëhet nga:
– sallon dhe kuzhine
– dy dhoma gjumi
– nje banjo
Siperfaqe te perbashketa.
Eshte i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.
ÇMIMI: 89'500 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
€68,900.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
Go to top