This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34734
€62,150.00

Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 121
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Pas Teatrit Migjeni , Shkoder
📏Sipërfaqe: 113 m², kati V
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
– 🚽dy banjo
–🌅 ballkon
💶ÇMIMI: 62,150 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€35,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
€49,500.00
€68,900.00
Go to top