This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34739
€110,000.00

Apartament 1+1 në shitje, Shkoder

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 25
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Ne Perash, Rruga Daut Boriçi, Shkoder
📏Sipërfaqe: 114 m², kati V
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dhome gjumi
– 🚽dy banjo
–🌅 ballkon
💶ÇMIMI: 110,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
€98,000.00
€57,000.00
Tirane
Postuar Mar 30, 2021 tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Go to top