This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Sun Real Estate

Rating: 0 ( 0 Votes, 0 Reviews)
Adresa: Rr.
Numri i telefonit:
+3********  Show phone
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur ne Rus Axhagiq. Apartamenti ndodhet në katin e peste banim (V) dhe ka sipërfaqe pre...

Postuar Jul 30, 2020  tek Apartamente ne shitje
€27,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në katin e tretë të banimit në Sarreq, te Shtëpia e Pionierit. Apartamenti ka një si...

Postuar Jul 30, 2020  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kolaudimi , me sipërfaqe prej 80m². Ambienti ndodhet në katin e parë buzë rruges .Është godin...

Postuar Jul 29, 2020  tek Te ndryshme
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një lokal me adresë:Rus i madh, Kompleksi Muja. Ka sipërfaqe prej 400m². Ambienti ndodhet në katin e pestë me pamje n...

Postuar Jul 29, 2020  tek Dyqan me qera
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira truall të ndodhur në Berdicë. Trualli ka sipërfaqe 2000 m² nga ku 50% është ndërtim. Prona ka dokumentacionin e duh...

Postuar Jul 29, 2020  tek Toke me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron Per shitje një dyqan tek Ura Dervishbeg. Dyqani ka nje sipërfaqe prej 85 m². Eshte i shtruar ne pllake, ka banjo,ndodhet n...

Postuar Jul 28, 2020  tek Dyqan ne shitje
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Spitalet. Apartamenti ka sipërfaqe prej 85 m² dhe 100 m² oborr, ndodhet në katin e ...

Postuar Jul 27, 2020  tek Apartamente me qera
€320.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adres...

Postuar Jul 27, 2020  tek Shtepia ne shitje
€180,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në Perash. Apartamenti pozicionohet në katin e peste të ndërtesës me një sipërfaqe prej 86 m². ...

Postuar Jul 27, 2020  tek Apartamente ne shitje
€41,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 në lagjen 3 Heronjët , në rrugën Pashko Gjeçi. Shtëpia ka sipërfaqe 90 m² ndërtim dhe 135 m² o...

Postuar Jul 25, 2020  tek Shtepia me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç me sipërfaqe 8 dynym. Toka ndodhet shumë afër Bypass-it. Zotëron dokumentacion të rregullt pron...

Postuar Jul 25, 2020  tek Toke ne shitje
€96,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje ambiente biznesi të ndodhura tek ish-Shtëpia e Pionerit, Sarreq. Ambientet ndodhen në katin përdhe të godinës dhe ...

Postuar Jul 25, 2020  tek Te ndryshme
€1,650.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vilë 3-katëshe të ndodhur te Truma e Dugajëve të Reja. Vila ka një ndërtim shumë cilësor me një mobilim mjaft mod...

Postuar Jul 25, 2020  tek Shtepia me qera
€900.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur në G'juhadol. Prona ka sipërfaqe 305 m², nga ku 84 m² janë ndërtim. Përbëhet nga: ...

Postuar Jul 24, 2020  tek Shtepia ne shitje
€174,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e gjashtë të banimit në një pallat me adresë: tek Kinemaja. Apartamenti...

Postuar Jul 24, 2020  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 në lagjen Mar' Lula ,pas shkollës Cuore Jesu. Shtëpia ka sipërfaqe 110 m² po ashtu ka 100 m² o...

Postuar Jul 23, 2020  tek Shtepia me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private me sipërfaqe 140 m².Shtëpia ndodhet në katin e dytë të banesës në rrugën “At Gjergj Fishta”. Shtëp...

Postuar Jul 23, 2020  tek Shtepia me qera
€30,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim (III) dhe ka sipërfa...

Postuar Jul 23, 2020  tek Apartamente ne shitje
€56,875.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim (III) dhe ka sipërfa...

Postuar Jul 23, 2020  tek Apartamente ne shitje
€55,575.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në katin e parë në qendër të qytetit. Apartamenti ofron një sallon, ...

Postuar Jul 22, 2020  tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top