This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Agron

Rating: 0 ( 0 Votes, 0 Reviews)
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
Numri i telefonit:
06********  Show phone
Tirane

Apartamenti eshte 1+1 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nderteses. Ndodhet prane Kompleksit Magnet. Ka mobilim shume te mire. Cmimi: 360 euro

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€360.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 ballkone,1 tualet. Ndodhet ne katin e katert te nderteses, shitet i mobiluar. Per ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Apartamenti eshte ne faze Tulle. - Siperfaqe e Apartamentit 79.5 m2 - Siperfaqe e perbashket 10.99 m2 - Siperfaqe Totale 90.49 m2 Cmimi: 950 euro m...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€950.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga "Him Kolli" eshte85 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nderteses. Per me shume informacion apo vizite ne prone na konta...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€600.00
Shqiperi

Ambjenti ka siperfaqe totale 1680 m2, ndodhet buze rruge. Cmimi eshte 550.000 i diskutueshem. per me shume informacion apo vizite ne prone na konta...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€550,000.00
Tirane

Dyqani ndodhet ne Komune te Parist, prane kompleksit Kika i vjeter. Ështe 80 m2, mund te ndahet ne 3 dyane. Ambjenti eshte i pajisur me dokumentaci...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan ne shitje
€90,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet në Rrugën Zallit, Kodra e Diellit. Isshtë 2 + 1, 102 m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të ndërtesës. Kontaktoni me ne për më shumë...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Rruga e Zallit, Kodra e Diellit. Ështe 3+1, 142 m2, ndodhet ne nje ambjent shume favorizues per aktivitete Biznesi. Per me shum...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€400.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane Pallatit me shigjeta. Ështe 101.5 m2 dhe ka lartesi3.5m. Ështe i pajisur me dokumentacionin perkates. Cmimi eshte 110.000 eu...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€110,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne dhe eshte 3+1, 116.3 m2. Ështe ne pozicion shume te mire. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: DS...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Tirane

Grazonierja eshte 42 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nderteses. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!! ID: EM241019-02

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet prane Rruges "Muhamed Deliu". Ështe 2+1, 102 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Shitet i mobiluar. Per me shume infor...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo. Ështe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe e perbere nga 2 ndarje, 1 tualet. Ështe Pallat i r...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo, eshte 2+1, 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe i perbere nga 3 ndarje, 2 tualete, 2 ballkone...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Apartamenti eshte 1+1, 50 m2. Eshte i perbere ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon, 1 tualet, dhe ndodhet ne katin e trete te nderteses. Apartam...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Shallvaret dhe ka funksionuar si Restaurant Kinez. Ështe 142,5 m2 dhe ndodhet ne katin perdhes te nderteses. Per me shume infor...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€498,700.00
Tirane

Ambjenti eshte 120 m2, eshte i perbere nga 1 Arshive, 3 ndarje, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e pare te nderteses. Cmimi eshte 900 euro pe...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€900.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Kopshti Zologjik. Ështe 1+1, 86 m2, ndodhet ne katin e 5-te,ndertesa eshte e pajisur me ashensor. Pjesen e mbetur te mobilim...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Ambjenti eshte 110 m2, ka 3 ndarje, 2 tualete, 2 ballkone. Ndodhet ne katin 4 te nderteses. Per me shume informacion na kontaktoni! ID:AZ231019-02

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Toka ndodhet ne "Farke te vogel" dhe eshte 475 m2 i pajisur me hipoteke. Toke "Are" Per me shume informacion na kontaktoni. ID: AZ181019-01

Postuar Jan 02, 2020  tek Toke ne shitje
€36,000.00
Go to top