This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Agron

Rating: 0 ( 0 Votes, 0 Reviews)
Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
Numri i telefonit:
06********  Show phone
Tirane

Apartamenti ndodhet në Rrugën Zallit, Kodra e Diellit. Isshtë 2 + 1, 102 m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të ndërtesës. Kontaktoni me ne për më shumë...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Rruga e Zallit, Kodra e Diellit. Ështe 3+1, 142 m2, ndodhet ne nje ambjent shume favorizues per aktivitete Biznesi. Per me shum...

Postuar Oct 19, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Tirane

Apartamenti eshte 1+1 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nderteses. Ndodhet prane Kompleksit Magnet. Ka mobilim shume te mire. Cmimi: 360 euro

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente me qera
€360.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 ballkone,1 tualet. Ndodhet ne katin e katert te nderteses, shitet i mobiluar. Per ...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Apartamenti eshte ne faze Tulle. - Siperfaqe e Apartamentit 79.5 m2 - Siperfaqe e perbashket 10.99 m2 - Siperfaqe Totale 90.49 m2 Cmimi: 950 euro m...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente ne shitje
€950.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga "Him Kolli" eshte85 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nderteses. Per me shume informacion apo vizite ne prone na konta...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Shqiperi

Ambjenti ka siperfaqe totale 1680 m2, ndodhet buze rruge. Cmimi eshte 550.000 i diskutueshem. per me shume informacion apo vizite ne prone na konta...

Postuar Oct 19, 2019  tek Te ndryshme
€550,000.00
Tirane

Dyqani ndodhet ne Komune te Parist, prane kompleksit Kika i vjeter. Ështe 80 m2, mund te ndahet ne 3 dyane. Ambjenti eshte i pajisur me dokumentaci...

Postuar Oct 19, 2019  tek Dyqan ne shitje
€90,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Zef Jubani, prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaq...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€295.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Selvia, Rr. "Haxhi Sina". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri me punime teper cilesore dhe shume mire ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€370.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek rruga Irfan Tomini, Selite. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka siperfaqe prej 110 m2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksio...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande, prane lokal Mango. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ndertime mjaft cilesore. Ka siperfa...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per kopesht tek zona e Astirit. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me siperfaqe prej 269 m2. Eshte i orga...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 105 m2 te organizu...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi tek Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i pershtatshem ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Varri i Bamit! Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 1 s...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€57,000.00
Tirane

Jepet me qera apartamenti per zyre ne Rr. Nikolla Tupe, prane LSI ne Bllok. Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqj...

Postuar Oct 16, 2019  tek Zyre me qera
€300.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane shkolles "Bajram Curri". Apartamenti ka siperfaqe 63.5 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 300 m2 ne Sauk. Trualli eshte i pershtatshem vetem per banim dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€36,000.00
Go to top