Idlir

Adresa: Tirane
Numri i telefonit:
06********  Show phone
Tirane

Laptop HP Pavilion G7 core i7 - 3632QM, i sjelle nga Zvicra,pothuajse si i ri · Marka HP Pavilion G7 core i7 - 3632QM · Ekran 17 inch, · RAM 6 G...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€390.00
Tirane

Biciklete tip BMX, Marka : MAWET Festino Shock , e sjelle nga Austria Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab Frenat : Capstone E persht...

Postuar Dec 01, 2017  tek Bicikleta ne shitje
Tirane

Hardisk SSD Toshiba 240Gb, i ri, ne kuti, i pa hapur ndonjehere, sic ka ardhur nga fabrika, 3-vjet garanci nga prodhuesi. Cmimi 13 000 lek ose 9...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pjese kompjuterash
€97.00
Tirane

Laptop Medion WIM 2220 i sjelle nga Zvicra , Ekran 15.4 '' , Procesor Core 2 Duo T5750 2.0 Ghz, RAM 3 Gb , HDD 320 Gb , Karta grafike Nvidia G...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€150.00
Tirane

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc i sjelle nga Gjermania, i ri, bashke me nje cante: Procesor dual core, Hardisk 320gb, Wireless, Web cam. Lapto...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€245.00
Tirane

Aparate foto dixhitale te rinj, ne kuti Marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur. Marka sony me cmim 120 eur. Te sjella nga USA, modele origjina...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kamera, Aparate
€70.00
Go to top