Tirana Real Estate

Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Shefqet Kuka. Apartament i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 wc dhe verand, me siperfaqe 200m2....

Postuar Jan 05, 2018  tek Apartamente me qera
€3.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Shkolles Sabaudin Gabrani. Apartament 2+1+1dhome gatimi+1WC, me siperfaqe 62m², i sht...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€721.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Qelqit, Yzberisht. Apartamenti me siperfaqe 90 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€430.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. e Dibres, prane Selvise. Apartamenti me siperfaqe 293 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€4,300.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera 3 Kate te nje Vile ne Rr. Elbasanit, prane fshatit SOS . Vile me siperfaqe totale ndertimi 220m². Kati 1-re i viles organiz...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€10.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Sami Frasheri, zona Bllok. Apartament 1+1+1WC+1Blk+1 depo, me siperfaqe 65 m2, I shtruar ne pllake, ndo...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€3.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Universitetit New York.Apartament 2+1+2WC+2bll, me siperfaqe 100m2, eshte e shtrua...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient per zyre ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Ambient per zyra, me siperfaqe totale 190 m2, ndodhet ne katin ...

Postuar Dec 28, 2017  tek Te tjera
€15.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. Apartament 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 135m2, i shtruar ne pllake dhe parket...

Postuar Nov 10, 2015  tek Apartamente me qera
€1,500.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Big Market. Apartament 3+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake, ndod...

Postuar Nov 10, 2015  tek Shtepia me qera
€250.00
Go to top